Yapım şirketlerine muhasebe, mali müşavirlik ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Yapım şirketlerinde bütçe ve maliyet planlaması doğru yapılmadığı sürece, sürekli yapılan işlerde zarar ile karşı karşıya kalınır. Bu noktada bizler, muhasebe, mali müşavirlik ve danışmanlık anlamında dizi, reklam, sinema filmi çekimi gibi projelerde doğru yönlendirme ve bütçe takip kontrollerimizi yaparak, şirketlerin yapmış oldukları işlerde doğru maliyetlerin ortaya çıkması ve beklenilen kazançların doğması için, sürekli danışmanlık hizmetleri veriyoruz.


Yapım Şirketlerine Mali Müşavirlik ve Muhasebe

Yapım Şirketlerine Muhasebe ve Mali Müşavirlik

Yapım şirketlerinin T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı onaylı sinema filmi çekimlerinde teşvikli yapılan projelerin maliyet hesaplarının yapılması, maliyet kontrol mekanizmaları ve bütçe takipleri yaparak, çekilen projelerin gerçek maliyetlerinin ortaya çıkmasında gerekli mali desteklerimizle, şirketlerin kuruluş aşamasından proje sonuna, mali müşavir onaylı raporların oluşmasına kadar, şahıs ve tüzel kişilere hizmet veriyoruz.

Bu noktada online insan kaynakları ve muhasebe programımız ile, şirketler insan kaynakları dahil olmak üzere, mevcut çalışanlarına ait tüm bilgileri, kendi kullanıcı şifreleri ile takip edebilir ve muhasebe açısından anlık maliyetlerini görebilirler.

Yapım Şirketlerine Muhasebe ve Mali Müşavirlik Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Arayın: 0 (216) 472 79 79

Yapım şirketlerine muhasebe ve mali müşavirlik hizmetimizden hariç, limited şirket nasıl kurulur, limited şirket nedir gibi sorularınıza yanıtlar verdiğimiz yazımızı şimdi okuyabilir, bizlerden bu konuda da hizmet ve yardımları hemen iletişime geçerek alabilirsiniz.