Kadir Macit Mali Müşavirlik ve Danışmanlık Hizmetleri olarak  Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Brandium Rezidans’ta  anonim şirket, limited şirket, şahıs şirketleri, serbest meslek kazanç elde eden tüm ticari şirket ve şahıslara mali müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Küçükbakkalköy Mali Müşavirlik Hizmeti

Küçükbakkalköy Mali Müşavirlik

Günümüzde ticari faaliyet gösteren tüm şirketlerin, mali müşavirleri ile yakın bir konumda olması, zaman ve ekonomik açıdan çok büyük fayda sağlamaktadır.

İşiniz ile ilgili vereceğiniz ticari kararlar ve danışacağınız ticari sorularınız da, ve yapacağınız toplantılarda, şirketinize gelerek veya ofisimize sizleri davet ederek, sorunlarınıza anında çözümler üretmekteyiz.

Küçükbakkalköy Mali Müşavirlik Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz: 0 (216) 472 79 79

Diğer taraftan faturalarınızın ve muhasebesel evraklarınızın alınması veya gönderilmesi, bunun yanında tüm bu eylemlerin anında çözüm odaklı olması, hem bizler, hem de sizler için hem zaman, hem de ekonomik açıdan fayda sağlamaktadır.

Adresimizin şirketinize olan yakınlığını görmek için, sizleri ofisimize kahve içmeye bekleriz.

Eğer ki bir şirketiniz yok ve bir limited ya da şahıs şirketi nasıl kurulur gibi kafanızda onlarca soru varsa, siz de önce yazdığımız rehberleri inceleyerek hangisinin size uygun olduğunu görebilir ve kuruluş sürecini öğrenebilirsiniz. Rehber yazılarından sonra ise hala sormak veya yardım almak istediğiniz konular olursa bizler ile hemen iletişime geçebilirsiniz.