17 yıllık mesleki tecrübemiz boyunca dizi ve sinema oyuncularına, menajerlik şirketlerine, yapım şirketlerine, muhasebe, mali müşavirlik ve danışmanlık alanında da sürekli hizmet vermekteyiz.

Dizi ve sinema oyuncularının serbest meslek mükellefiyetlerini kendilerinden alacağımız birkaç bilgi ile noter vergi dairesi veya herhangi bir kamu kurumuna gitmeden, uzaktan veya bir araya gelerek, 15-30 dk aralığında vergi mükellefiyetlerini açarak, bu süre içerisinde vergi levhaları oluşturup, kendilerine teslim ediyoruz.

Sinema/Dizi Oyuncuları ve Menajerlik Şirketlerine Mali Müşavirlik

Dizi/Sinema Oyuncuları ve Menajerlik Şirketlerine Mali Müşavirlik

Günümüzde dizi ve sinema oyuncuları setlerde yoğun çalışma saatleri ve yorucu çalışma koşulları  olduğundan dolayı mali açıdan çok bilgi ve deneyim sahibi olamıyorlar.

Mali müşavir meslektaşlarımız genelde kanun diliyle konuştukları için dizi ve sinema oyuncuları yoğun çalışma ortamlarından dolayı “tamam anladım” diyerek konuyu kapatıp ve sonrasında çok yüklü miktarda vergi borçlarıyla karşı karşıya kalabiliyorlar.

Bizler, dizi ve sinema oyuncuları ile 17 yıllık birlikte çalışma tecrübemiz ve insani ilişkilerimizden dolayı, öncelikle kendilerine yapmış oldukları mesleğin mali sorumluluklarını anlatıyoruz.

Bu bilinçlendirme sonrasında ise dizi ve sinema oyuncularının menajerleri veya çalıştıkları yapımcı ile aralarında bir köprü vazifesi oluşturarak, onların tüm mali sorumluluklarını yerine getirmede destek oluyoruz.

Bu vesile ile vergi ve mali sorumluluklarını bilinçli bir şekilde yerine getirerek yapmış oldukları ticari faaliyetin, kazançlarına ve yükümlülüklerine hakim olabiliyorlar.

Dizi/Sinema Oyuncuları ve Menajerlik Şirketlerine Mali Müşavirlik Hizmeti Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak ve Sorularınız İçin Arayabilirsiniz: 0 (216) 472 79 79

Dizi, sinema ve menajerlik şirketlerine müşavirlik hizmetlerimizden başka, limited şirket kuruluşu hakkında aklınızda herhangi bir soru varsa, sizler için hazırladığımız limited şirket kurma yazımızı da okuyabilir ve hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.