Mali müşavirlik ofisimiz Ataşehir Brandium Rezidans’ta bulunmakta olup, Ataşehir Bölgesi’ndeki ve İstanbul genelindeki anonim şirket, limited şirket, şahıs şirketleri, serbest meslek kazanç elde eden tüm ticari şirket ve şahıslara mali müşavirlik ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Ataşehir Mali Müşavirlik

Ataşehir Mali Müşavirlik

Günümüzde ticari faaliyet gösteren tüm şirketlerin mali müşavirleri ile konum olarak yakında olması, çok büyük avantajlar sağlamaktadır.

Öncelikle mali müşavirinizin, adres olarak yakınınızda ve her an erişilebilir konumda olması, işiniz ile ilgili vereceğiniz ticari kararlar ve yüz yüze görüşerek danışacağınız ticari sorularınızda, sizlere zaman ve ekonomik açıdan çok büyük fayda sağlamaktadır.

Diğer taraftan faturalarınızın ve muhasebesel evraklarınızın alınması veya gönderilmesi, aynı zamanda çözüm odaklı olunması, hem mali müşaviriniz, hem de sizler için, hem zaman, hem de ekonomik açıdan fayda sağlamaktadır.

Ataşehir Mali Müşavirlik Hizmeti İçin Bizi Arayabilirsiniz: (0) 216 472 79 79

Adresimizin şirketinize olan yakınlığını görmeniz için, sizleri ofisimize kahve içmeye bekleriz.

Var olan şirketinizden başka, eğer ki sizde bir şahıs şirketine sahip olmak ister ya da bu kuruluş sürecinde nelerle karşılaşabileceğinizi öğrenmek isterseniz, şahıs şirketi kurmak ile alakalı sizler için yazdığımız bu yazıyı da inceleyebilirsiniz. Okuduktan sonra eğer aklınızda hala bir soru kalır veya yardımcı olmamızı istediğiniz bir konu olursa bizlerle iletişime geçerek cevap bulabilirsiniz.